Lucie Šefflová-Vlčková

PORT DE BRAS

Ahoj, jmenuji se Lucie, pocházím z Mariánských Lázní a momentálně jsem na mateřské dovolené. Tanec a pohyb miluji od malička. Od 5 let a po celou školní docházku jsem navštěvovala taneční obor v ZUŠ Mariánské Lázně, kde jsem měla možnost okusit různé taneční formy, od baletní průpravy přes folklór i modernu. Od 13 - 18 let jsem byla členkou tanečního souboru mažoretek a DOM (dechový orchestr mladých) v ML. S tímto souborem jsme procestovali takřka celou Evropu. 
Po přestěhování do Plzně jsem se začala věnovat aerobním stylům, např. dance aerobic, zumba, port de bras, ale i posilovacím a protahovacím formám cvičení. Účastnila jsem se mnoha Inspiration Days, tanečních maratonů i soutěží. Později jsem se začala v této oblasti vzdělávat a také lektorovat. 

Dnes jsem členkou jedné z nejžádanějších tanečních skupin v plzeňském kraji Diamonds Dance group, která vystupuje s tanečními vystoupeními ve stylu lady latin dance, muzikálový tanec, MTV dance a jiné.

Na svých hodinách Port de bras bych vás ráda oslovila ladností a plynulostí pohybu při příjemné hudbě a zaměřením na nenásilné posílení jednotlivých svalových skupin.

Při hodinách Fit dance si můžete odpočinout od svých ratolestí (tyto hodiny budou v dopoledním čase s hlídáním), dát si do těla a zároveň si tzv. vyhodit z kopýtka! 

Těším se na Vás! 😊