Aktuality 


LÉTO 2024

04.05.2024

Letní semestr je vypsán a již se můžete hlásit! Těšit se můžete na pravidelné kurzy, intenzivní školy nebo open class! Každý týden se nabídky liší. Těšíme se na Vás!

Letos vypisujeme jen jeden termín oblíbeného příměstského tanečního táboru Just Dance, ale za to rozšiřujeme věkovou kategorii od 6 až do 15 let! Taneční program bude rozdělen pro mladší a starší děti! Rozhodně se nikdo nudit nebude!

NOVÝ SEMESTR začíná 26.2. a mimo pokračujících kurzů a kroužků se můžete těšit i na mnoho nových stylů a lektorů! Přijďte si zkusit novinky v týdnu od 26.2.! Těšíme se na Vás!

Den plný workshopů s vánoční tématikou a studio provoněné svařáčkem! Na to vše a mnohem víc se můžete těšit 16.12. v našem studiu! Děti se mohou těšit opět na vyrábění a je pro ně opět přichystáno hodně lekcí, takže si zatančí klidně celá rodina!

Krásná tělem a duší! Pojďme si společně užít den speciálně pro ženy! Spoustu pohybu, praktických rad a hlavně zábavy!

I letos u nás budou děti trávit prázdniny tancem! Příměstské taneční tábory jsou nejen pro naše děti, ale i pro děti, které k nám přes rok pravidelně nechodí! ;)

Sobota plná vánoční atmosféry! Přijďte si k nám zatančit nebo zacvičit a věřte, že se rozhodně odreagujete!!! A bude tradičně i svařáček! ;)