Aktuality 


Milé klientky, milí klienti, snížili jsme ceny jednorázových hodin! Protože stav vládních nařízení omezující chod studia bude ještě nějakou dobu trvat a my se pravděpodobně budeme vídat v kombinaci distančních a prezenčních lekcí, rozhodli jsme se upravit cenu za jednorázové hodiny.

V sobotu 12.12. pro Vás máme připraveno mnoho tanečních workshopů, tak si přijďte k nám oddechnout od pečení a úklidu! ;) V ceně workshopů je welcome drink a něco na zub! No a co jsme si pro Vás připravily?!

Máme velikou radost, že se s Vámi opět budeme moci potkávat na tanečních sálech v tomto nádherném předvánočním období! Začínáme ve čtvrtek 3.12. a moc se na Vás těšíme!

Darujte pod stromeček kupu tance nebo cvičení svým blízkým! ;) Poukaz lze vystavit v jakékoli výši.

Vážené klientky, vážení klienti, z důvodů vládních opatření je naše studio od pondělí 12.10. uzavřeno, a to na dobu 14-ti dnů.

Vážené klientky, vážení klienti, v souvislosti s plošně zavedenými epidemiologickými opatřeními byly v našem studiu od 5.10.2020 upraveny počáteční časy vybraných kurzů. Klientky a klienty těchto kurzů jsme informovali a děkujeme jim tímto za vstřícnost a pochopení.

Vážené klientky, vážení klienti, nové nařízení nošení roušek v uzavřených prostorách se tančení a cvičení u nás netýká, máme výjimku a pro upřesnění Vám situaci malinko nastíníme! ;)

Máme velikou radost, že můžeme být součástí úžasné akce Sportmanie Plzeň 2020 😍
Navštivte naše stanoviště ve dnech 18.-20.8. a vyzkoušejte si v krátkých workshopech různé styly tance a cvičení!!! 💃
Těšíme se!!!😍