Jarní rozvrh 2021

21.01.2021

Milé klientky, milí klienti, snížili jsme ceny jednorázových hodin! Protože stav vládních nařízení omezující chod studia bude ještě nějakou dobu trvat a my se pravděpodobně budeme vídat v kombinaci distančních a prezenčních lekcí, rozhodli jsme se upravit cenu za jednorázové hodiny.

Po celou dobu, kdy bude provoz studia omezen, jsme snížili ceny za jednorázové lekce = budete tančit za zvýhodněné ceny, jako byste měli uhrazený celý kurz.

Znovu připomínáme, že pokud se budete chtít přihlásit na jednorázovou hodinu, je potřeba, aby to bylo nejpozději 24h předem. Ač se to u obrazovek nezdá, celá koordinace "online a video chodu" studia není vůbec jednoduchá a včasné přihlášení Vám zajistí bezproblémovou účast na hodině.

Při platbě jednotlivých lekcí doporučujeme použít platbu z kreditu, který si můžete dobít kdykoliv předem a hradit z něj lekce = nejrychlejší a nejpohodlnější způsob :-)

Jarní semestr začíná 1.2.2021 a Vy se na lekce a kurzy můžete hlásit v rezervačním systému na našich stránkách https://tanecnistudioplzen.inrs.cz/rs

Vaše Taneční studio Dominique