Eliška Horová

GYMNASTIKA

Již od malička jsem se věnovala kdejakému typu sportu. V první třídě základní školy jsem objevila kouzlo moderní gymnastiky a bylo jasno, čemu jsem se chtěla pořádně věnovat. Závodně jsem se gymnastice věnovala celkem 12 let, během kterých jsme v rámci tréninku měli i hodiny baletu, takže jsem si prošla i základní baletní průpravou. Poté, co jsem se rozhodla se závoděním přestat, jsem i nadále chtěla zůstat v gymnastickém prostředí a z toho důvodu jsem si udělala nejdříve trenérské a následně i rozhodcovské zkoušky. Posledních 8 let se již naplno věnuji trénování jak našich nejmladších, tak i již zkušených gymnastek v našem oddíle.

Jelikož jsem člověk, který chvilku neposedí, tak jsem po skončení "závodní kariéry" hledala jiné sporty, kterým se věnovat. Už jsem se ale nikde nechtěla upsat závodění, takže jsem se začala věnovat spíše celkovému aktivnímu pohybu. Ale láska k tanci ve mně přetrvávala nejvíce, proto jsem začala navštěvovat kurzy jako fitness dance a contemporary, díky kterým jsem načerpala zase další a nové zkušenosti v tancování a které ráda předávám dál v mé profesi trenérky. A také bych velice ráda všechny mé zkušenosti a lásku k tanci a sportu sdílela i s ostatními.

Zkoušky/certifikáty:

Zkouška na trenérku a rozhodčí moderní gymnastiky

Úspěchy:

Účast na několika tuzemských i zahraničních závodech

3. místo v oblastním závodě Západočeské oblasti

Trenérka:

Několik oblastních výherkyň pro Západočeskou oblast ve volném program. Několikanásobná účast na Mistrovství České republiky. A další krásná umístění, jak na tuzemských, tak i na zahraničních závodech v jednotlivkyních, společných skladbách a dvojic.