Pavlína Rejtharová

BALET DĚTI

Vždy jsem snila být baletkou, protože moje maminka byla baletka. Tančila ve Velkém divadle DJKT tady v Plzni. Tančila víly a královny a princezny a já ji vždy na jevišti obdivovala a chtěla být jako ona. Začala jsem proto chodit do baletní školičky a tančila si pro radost. Představte si, děti, že jsem uměla zatančit skoro celé Labutí jezero zpaměti
Pohyb byl vždycky můj velký koníček. A proto jsem tančila a cvičila dále, až jsem se stala lektorkou sportovních aktivit a tance ve Sport Studiu pro ženy v Plzni, kde jsem působila jako lektorka přes 5 let. Mými hlavními aktivitami bylo cvičení Dance aerobic, Pilates, Powerjóga, Slide, Flowin a další.
Poté, co jsem se přestěhovala na čas do Prahy, jsem chtěla dál pokračovat v pohybu, ale více mne zajímalo věnovat se malým dětičkám. Svoje místo jsem našla v organizaci Dětské kroužky s.r.o., kde jsem léta působila jako lektorka dětských kroužků v mateřských školkách. Hlavními pohybovými aktivitami byly tanečky, rytmické kroužky, dětská jóga a protahování a všeobecné pohybové hry.
Tanec je mé celoživotní poslání. Vnímám jej jako součást mého života, který by bez něj byl nudnější a smutnější. A proto, když jsem se vrátila zpět do Plzně, kde nyní také žiji svou rodinou, jsem hledala způsob, jak v tanci pokračovat. Díky svým zkušenostem a především lásce k tanci jsem se stala členkou taneční skupiny Diamonds Dance Group v Plzni, kde nyní aktivně působím a těší to nejen mne, ale i naše obecenstvo.
Práce s dětmi mne vždycky bavila a v kombinaci s mojí celoživotní tančení vášní bych nyní ráda podpořila nové taneční studio Dominique a především radost z pohybu u našich nejmenších lásek. Nabízím kromě lektorského umu také zkušenosti dvojnásobné maminky. Vím, jaký je důležitý milý a vstřícný přístup k dětem. Děti miluji a užívám každou chvilku radosti z pohybu s nimi. A proto - přidejte se k nám!