Barbora Němcová

LADY BACHATA, FIT LATINO

Tanec byl mou vášní již od dětství, kdy jsem ještě neznala žádné kroky a nevěděla co je to rytmus. Hudba ke mně promlouvala a tělo reagovalo samo od sebe. Není tedy divu, že jsem již v raném dětství začala navštěvovat své první hodiny latinsko-amerických tanců. První krůčky jsem se naučila ještě v Jarmilkách obklopená několika stejně nadšenými děvčátky. A jak se postupem času mé dovednosti zlepšovaly, podpatky zvyšovaly, tréma při vystoupeních mizela a puberta přicházela, začala jsem toužit po tanci párovém. Tento sen se mi později na několik let vyplnil a já do svého repertoáru přidala i tance standardní a začala testovat své dovednosti na tanečních soutěžích.
Nicméně, ne vždy Vám osud píše řádky života tak, jak byste si přáli a tak bylo i mě souzeno se s tancem na dlouhou dobu rozloučit. Nikdy jsem však nepřestala doufat a využívala každé příležitosti k tanci a studiu dalších tanečních stylů jako například Port De Bras, Dance Aerobiku, Zumby, Tai Chi či Hip Hopu. Intenzivněji jsem se tanci opět začala věnovat, když se mi podařilo zajistit si práci na zaoceánské výletní lodi, kde jsem se od kubánského kolegy učila salsu, bachatu a merengue. Netrvalo to dlouho a nalodil se i kolega se stejnou vášní pro latinsko-americké tance se kterým jsme začali vystupovat v divadelním sále větším než jsem si kdy dovedla představit a byli požádáni o poskytování tanečních lekcí pro pasažéry.
A tak se dívka z malého městečka s láskou k tanci nejen podívala po světě až zakotvila v Plzni, ale bylo jí nakonec i přáno se vrátit k tanci. A jelikož nikdo není dokonalý, tanci se věnuji nadále a to pod vedením profesionálního tanečního páru.
Ráda bych svou vášeň sdílela právě s Vámi a tak pokud i Vám latinská hudba zaručeně zvedne náladu, chcete si zvýšit hladinu hormonů štěstí v těle a nevědomky při tom zpevnit Váš svalový tonus, budu se na Vás těšit na hodině Fit Latino.

Ráda bych svou vášeň sdílela právě s Vámi a tak pokud i Vám latinská hudba zaručeně zvedne náladu, chcete si zvýšit hladinu hormonů štěstí v těle a nevědomky při tom zpevnit Váš svalový tonus, budu se na Vás těšit na hodině Fit Latino v rytmech chachy, jivu, samby, mamba, merngue, salsy, bachaty, rock'n'rollu, twistu, charlestonu, lambady i dalších. 


A pamatujte, nezáleží na tom, jak a co tančíte, pokud tančíte s láskou. 


Vaše Barča